Reference

Restaurace

Speciální designové panely s absorpčním účinkem jsme dodali již do několika restaurací. Tyto fotografie zobrazují použití designových panelů na stěny a stropy. Panely zajišťují pohodovou atmosféru při posezení v restauraci či kavárně.

Restaurace_Negresco_Modena
Restaurace_Negresco_Modena_2

Školka

V mateřské školce byly použity závěsné prvky s absorpčním účinkem a nástěnné akustické panely v sytě červeném provedení. Tyto prvky zamezují šíření nepříjemné ozvěny a pomáhají navodit příjemné podmínky ve velkých místnostech plných výskajících dětí.

skolka

Dětské centrum

Akustické absorpční panely byly v tomto případě dodány i do dětského centra volného času, kde byl brán zřetel na požadavek různých barevných provedení. Jak tedy můžete vidět na snímku níže, jedná se o moderní zpracovaní, které splňuje všechny trendy dnešní doby.

detske_centrum

Kancelář

V případě větších kancelářských prostor doporučujeme úpravu akustiky instalací speciálních absorpčních stropních panelů, například v decentním bílém provedení. V této brněnské kanceláři se díky jejich instalaci podařilo nejen odstranit ozvěnu a snížit tak hlukové zatížení, ale i pozvednout design místnosti.

kancelar

Čekárna

I v čekárně můžeme dosáhnout příjemnější atmosféry bez dozvuků a ozvěny. Na fotografii vidíme čekárnu praktického lékaře, kde čekání na vyšetření zpříjemňuje televize. Její zvuk se díky odhlučnění absorpčními panely nerozléhá a je i při vyšší hlasitosti stále příjemný.

cekarna

Velké projekty a stavby

Bosco Verticale, Milano

První dvě věže v Itálii, které produkují kyslík díky 900 stromům vysazeným na terasách bytů. Stavba Bosco Verticale, navržená Stefano Boerim, získala prestižní ocenění za výškovou stavbu – „International Highrise Award 2014“ za nejvíce inovativní mrakodrapy na světě. Tato jedinečná stavba je opatřena protihlukovým systémem MAPPYSIL CR 400, instalovaným do stěn a stropů.

bosco_verticale

Unicredit Tower, Milano

Nejvyšší mrakodrap v Itálii, navržený architektem Césarem Pellim ve spolupráci s projekční společností MSC. Tato stavba se pyšní certifikací LEED Gold. Unicredit Tower byl prezentován mnoha odbornými časopisy z oblasti stavby a průmyslu jako referenční výšková stavba excelentní kvality. Jeho stěny jsou izolovány akustickým systémem MAPPYSIL CR 400.

unicredit_tower

Colle Loreto, Lugano

High-tech budova Colle Loreto byla postavena dle nejnovějších evropských protihlukových standardů, kterých bylo dosaženo použitím akustických systematických řešení s využitím protihlukové izolace MAPPYSILENT PLT 10 a POLYSTIK/M Under Special HQ.

colle_loreto

City Life, Milano

Slavní architekti Arata Isozaki, Daniel Libeskind a Zaha Hadid vybrali pro akustickou izolaci svého velkolepého projektu termo-akustický materiál MAPPY SILSONIC. Opatřili jí stěny svých věží City Life, umístěných v pěší zóně blízko centra Milána.

city_life

Bulgari Hotel & Resort, Dubaj

Stylový a luxusní hotel Bulgari v Dubaji je typickou stavbou nového tisíciletí, zastupující novou generaci tzv. zelených staveb, kde byly použity výhradně ekologické stavební materiály. Při odhlučnění budovy byly mimo jiné použity akustické panely MAPPYSIL CR 404, vyrobené z recyklovaného polyesterového vlákna.

bulgari_hotel_resort