Realizácie

Čakáreň u praktického lekára Zátor

Na želanie praktického lekára sme výrazne obmedzili ozvenu a spríjemnili tak pacientom pobyt v čakárni. Použili sme časom preverené panely Mappyfiber. Záujem bol tiež o originálne akustické obrazy, ktoré pre nás vytvorila chránená dielňa Chrpa Krnov.

 

ZŠ Zeměměřická Praha 9

V učebně cizích jazyků se po instalaci panelů výrazně zlepšily akustické poměry a podmínky pro výuku. Potisk panelů dává možnost zlepšit celkový estetický dojem a vhodně zvolenou grafiku lze využít i jako učební pomůcku při výuce.

Děkujeme a za kvalitní a rychlé provedení prací.

Ing. Jan Staněk
ředitel školy

 

MŠ sv. Voršily

 

ZŠ sv. Voršily

 

ZŠ Kralovice

 

ZŠ Brantice

 

Wonderland Academy Praha 4 – jedáleň

 

Spoločenská sála Čaková

 

ZŠ Beroun

 

Kancelárské priestory

ZŠ a MŠ Dubné

Společnost Acoustic Solutions jsme oslovili z důvodu řešení zcela nevyhovující akustiky v prostorách tělocvičny a školních dílen. Výsledkem jsme byli natolik nadšeni, že jsme okamžitě nechali akustické desky instalovat v jedné z kanceláří, kde tím došlo k enormnímu zvýšení komfortu pracovníků. Postupně chceme přidat další prostory, chodby a třídy, kde bychom rádi využili některé z nabízených designových řešení do kterého chceme zapojit i naše žáky.

PhDr. Václav Meškan,

Ph.D. ředitel školy

 

Čakáreň ordinácie praktického lekára Brantice

 

Hledali jsme řešení, jak zútulnit čekárnu praktického lékaře. Rozhodli jsme se pro návrh firmy Acoustic Solution – použití akustických panelů na strop a akustických obrazů na stěny čekárny a z výsledku jsme nadšení. Vyřešil se hlavní problém s ozvěnou a díky tématicky zaměřeným obrazům se v novém prostředí pacienti cítí daleko příjemněji.

Ludmila Vážanská

zdravotní sestra

 

MDDM Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Společnost Acoustic Solutions bychom určitě doporučili všem, kteří mají problém se špatnou akustikou. Firma nám dodala vhodné akustické panely a také nám doporučila proškolenou firmu pro odbornou montáž. Podle jejich rady jsme některé bílé panely pomalovali a s výsledkem jsme velmi spokojeni. S akustikou to udělalo divy, takže děkujeme.

Bc. Klára Jurčíková ředitelka MDDM

 

Open space kancelária

 

ZŠ a ZUŠ Jesenice

Instalace akustických desek na atypický, zkosený strop v učebně hudební výchovy dokonale vyřešila letitý problém naprosto nevyhovující akustiky, hlučnosti a ozvěnového efektu v tomto prostoru. Učebna HV je navíc využívána pro nedostatek tříd také pro výuku předmětu výtvarná výchova a i v tomto případě splňují panely požadavek na snížení hlučnosti při hromadné výuce. Stropní panely zlepšily navíc jinak strohý vzhled velké třídy. Instalace proběhla rychle, čistě a bez problémů.

Blažena Lvová,

zástupkyně ředitelky školy pro ZUŠ ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o

 

Kancelárské priestory mestskej časti Prahy 3

 

Společenská sála Skalice nad Svitavou

 

Súkromný dom v Bratislave

Problémy s akustikou v novom dome s moderným interiérom sa nám podarilo vyriešiť použitím akustických absorpčných panelov Mappyfiber. Vybrali sme variantu so zaoblenými hranami v bielej farbe a výsledkom je čistý, elegantný dizajn a menšia ozvena. S bytovým architektom ďalej pracujeme na výbere akustických obrazov, ktoré pre nás spoločnosť Acoustic Solution vytvorí priamo na mieru, a ktoré dostanú akustiku v dome na ešte vyššiu úroveň.

pan Rastilav z Bratislavy

 

 


 

ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec

Tělocvična – výrazné snížení ozvěny při bouchání míčů o podlahu a podobně. Jídelna – totéž utlumení ostrých zvuků – tácky, třískání příbory a nádobím. V příštím roce zvažujeme další panely na stěny tělocvičny a možná ještě někde přidáme v jídelně. Pokud budete mít cestu do našich končin, tak to můžeme projít a něco vymyslet. Takže spokojenost. Ing. Magda Nogová zástupce statutárního orgánu

 

Súkromný byt v Horním Benešově

 

ZŠ Jílovice

 

Reštaurácia NEGRESCO

Špeciálne dizajnové panely s absorpčným účinkom sme dodali už do niekoľkých reštaurácií. Tieto fotografie zobrazujú použitie dizajnových panelov na steny a stropy. Panely zaisťujú pohodovú atmosféru pri posedení v reštaurácii či kaviarni.

 

Restaurace_Negresco_Modena
Restaurace_Negresco_Modena_2

Reštaurácia PANINO

 

Restaurace_Negresco_Modena
Restaurace_Negresco_Modena_2

Veľké projekty a stavby

Bosco Verticale, Milano

Prvé dve veže v Taliansku, ktoré produkujú kyslík vďaka 900 stromom vysadeným na terasách bytov. Stavba Bosco Verticale, navrhnutá Stefano Boerim, získala prestížne ocenenie za výškovú stavbu – “International Highrise Award 2014” za najviac inovatívne mrakodrapy na svete. Táto jedinečná stavba je opatrená protihlukovým systémom MAPPYSIL CR 400, inštalovaným do stien a stropov.

bosco_verticale

Unicredit Tower, Milano

Najvyšší mrakodrap v Taliansku, navrhnutý architektom Césarom Pellio v spolupráci s projekčnou spoločnosťou MSC. Táto stavba sa pýšni certifikáciou LEED Gold. Unicredit Tower bol prezentovaný mnohými odbornými časopismi z oblasti stavby a priemyslu ako referenčná výšková stavba excelentnej kvality. Jeho steny sú izolované akustickým systémom MAPPYSIL CR 400.

unicredit_tower

Colle Loreto, Lugano

High-tech budova Colle Loreto bola postavená podľa najnovších európskych protihlukových štandardov, ktoré boli dosiahnuté použitím akustických systematických riešení s využitím protihlukovej izolácie MAPPYSILENT PLT 10 a POLYSTIK / M Under Special HQ.

colle_loreto

City Life, Milano

Slávni architekti Arata Isozaki, Daniel Libeskind a Zaha Hadid vybrali pre akustickú izoláciu svojho veľkolepého projektu termo-akustický materiál MAPPY SILSONIC. Opatrili jej steny svojich veží City Life, umiestnených v pešej zóne blízko centra Milána.

city_life

Bulgari Hotel & Resort, Dubaj

Štýlový a luxusný hotel Bulgari v Dubaji je typickou stavbou nového tisícročia, zastupujúci novú generáciu tzv. Zelených stavieb, kde boli použité výhradne ekologické stavebné materiály. Pri odhlučnenie budovy boli okrem iného použité akustické panely MAPPYSIL CR 404, vyrobené z recyklovaného polyesterového vlákna

bulgari_hotel_resort